Pilnie poszukujemy

Pilnie poszukujemy

Kliknij w zdjęcie po więcej informacji

Znajdziesz nas

Napisz do nas

Zadzwoń do nas:

Oczekujemy na zgłoszenie i telefony we wszystkich sprawach zaginionych pod numerem:

+48 502 220 944

Piszą o nas

Tygodnik Powszechny - 6 pażdziernika 1996 r.
„...Ktokolwiek wie..., program o bezpośredniej funkcji społecznej, usługowej niejako bo oddany rodzinom bezskutecznie poszukującym swoich zaginionych. ... Telewizja powinna nie tylko dostarczać wiadomości i rozrywki. Powinna właśnie służyć, mobilizując wszystkich,którzy mogą pomóc wtedy, gdy bliźni dotknięty jest nieszczęściem...”
Józefa Hennelowa

Gazeta Telewizyjna 4 maja 2001
„...Często kpiliśmy z publicznej telewizji, że puszcza wenezuelskie telenowele i debilne programy rozrywkowe. Jednak za to, że od kilku lat nie spada z anteny taki program, należy się kierownictwu telewizji pochwała na wieczornym capstrzyku...”
Witold Bereś i Jerzy Skoczylas

Biuletyn Zamówień Publicznych 28 września 2004
Telewizja Polska S.A. emituje cykl audycji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" od 1 września 1996 r. (do tej pory we współpracy z firmą "Euromedia Ltd. sp. z o.o." powstało i zostało wyemitowane 124 odcinki ww. audycji. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wytworzył i posiada na zasadach wyłączności oryginalną infrastrukturę twórczą, a także organizacyjną (prowadzi Biuro, które we współpracy z Policją zajmuje się dokumentacją spraw poruszanych na antenie), której wykorzystanie warunkuje wykonanie ww. audycji z zachowanim najwyższej odpowiedzialności oraz niepowtarzalnego i indywidualnego charakteru. Cykl "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", emitowany przez Program 1 TVP a także TVP POLONIA od 8 lat, przyczynił się do odnalezienia wielu zaginionych. Ma swoją stałą, wielomilionową widownię (średnia oglądalność - 6%, udziały sięgają 25% widowni).

LaStrada euromedia Itaka TVP Regionalna