Pilnie poszukujemy

Pilnie poszukujemy

Kliknij w zdjęcie po więcej informacji

Znajdziesz nas

Napisz do nas

Zadzwoń do nas:

Oczekujemy na zgłoszenie i telefony we wszystkich sprawach zaginionych pod numerem:

+48 502 220 944

Odnalezione osoby:

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PO WIĘCEJ INFORMACJI

Krzysztof  Lekki

Krzysztof Lekki sprawa wyjaśniona
Dąbrowa woj. podkarpackie

Anna Bogusława Garska

Anna Bogusława Garska sprawa wyjaśniona
Czeladź

Grzegorz Hubacz

Grzegorz Hubacz sprawa wyjaśniona
Dęblin

Zofia Gajda

Zofia Gajda sprawa wyjaśniona

Michał Bogusław Majkut

Michał Bogusław Majkut sprawa wyjaśniona
Michał razem ze swoimi kolegami pojechał do pobliskiego Gorzowa na dyskotekę. Zaginiony ostatni raz był widziany piętnaście minut po północy na wiadukcie, kiedy kierując samochodem marki vw golf miał kolizję drogową . Po tym zdarzeniu wysiadł z samochodu i pobiegł w stronę mostu na Warcie. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Dominik Kaczanowicz

Dominik Kaczanowicz sprawa wyjaśniona
Dominik pojechał z kolegami do Piły. Miieli zamiar obejrzeć film w kinie, ale zmienili plany i poszli do restauracji a potem do dyskoteki. Dominik źle się poczuł, kolega odprowadził go na ławkę przy rzece i tam zostawił. Od tamtej pory nikt go nie widział.

Andrzej Kiziuk

Andrzej Kiziuk sprawa wyjaśniona
W dniu zaginięcia pan Andrzej odwiózł syna do szkoły i żonę do pracy. Umówili się, że przyjedzie po nią po godzinie 18. Gdy się nie pojawił, żona podniosła alarm. Po kilku dniach znaleziono porzucony samochód zaginionego.

Izabela Hirte

Izabela Hirte sprawa wyjaśniona

Kacper Wnętrzak

Kacper Wnętrzak sprawa wyjaśniona
Pan Kacper od kilku lat mieszkał w Holandii. Ostatnio pracował pod Rotterdamem. Miał przyjechać do Polski na Święta Bożego Narodzenia. W ostatniej rozmowie telefonicznej z matką powiedział, że jest już na przystanku, czeka na autobus, ma wykupiony bilet. Po jego zaginięciu okazało się, że pan Kacper do autobusunie nie wsiadl. Nikt nie wie co się z nim stało.

Paweł Piotr Jaskot

Paweł Piotr Jaskot sprawa wyjaśniona
Paweł zaginął w Dąbkach (woj.zachodniopomorskie). Jego rzeczy znaleziono na plaży. Jego zwłoki znaleziono na plaży w Łebie 27 sierpnia 2007 roku. Pochowany jako NN. Rodzina została poinformowana o tym fakcie w pod koniec 2014 roku.

LaStrada euromedia Itaka TVP Regionalna